Elektrikli Şömine - Çaglarsomine.com - Çağlar Şömine

Döküm Şömine Soba
Döküm Şömine Soba – Çağlar Şömine A.Ş
November 9, 2017
Katı Yakıt Sobası Nedir Avantajları Nelerdir?
Katı Yakıt Sobası Nedir Avantajları Nelerdir?
November 10, 2017

Elektrikli Şömine


Elektrikli Şömine;dekorasyonun odak noktasıdır: Şömine yüzyıllardır iç mekan tasarımının bir odak noktası olarak kullanılmıştır, mekan kurguları hep insanoğlunun bu tutku ile bağlandığı ateş ve ısı ögesine göre yapılmıştır.

Günümüzün mimarisinde sağladığı bir çok avantaj ile elektrikli şömineler dekorasyonun her alanında sorunsuz ve kolaylıkla yer verilebilecek ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alışılagelmiş gündelik yaşam alanlarındaki kullanımlarının yanı sıra baca gerektirmemesi ve kullanımının riskli olmaması sebebiyle yatak odaları, çocuk odaları, hobi alanları, çalışma alanları, yemek alanları hatta sauna ve bazı ıslak mekanlar da elektrikli şöminelerin ev mimarisinde rahatlıkla kullanılabilecekleri alanlardır.

Hakkımızda

Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız:

Telefon : +90 (216) 641 72 28

E-posta : [email protected]

 

Bir cevap yazın

×
Hello
How Can I Help You?
TurkeyEnglish